Tájékoztató az iskolai étkezés rendjéről

2019 aug 21, szerző:

Tisztelt Szülők!  

Tájékoztatjuk Önöket a 2019/2020-as tanév iskolai étkeztetés rendjéről:

A térítési díj fizetésére kétféle lehetőséget biztosítunk:

Kérjük, hogy figyeljék a www.gyomro.hu honlapot vagy az iskolák hirdetményeit és tartsák be pontosan az ott megjelenő időpontokat! Ha a pótnapon sem történik befizetés, az érintett szülő felszólítást kap, és a gyermek a következő hónaptól csak akkor étkezhet, ha a hátralékot rendezi!

Jelentkezési lap

Az étkezési kedvezményre való jogosultság igazolása a határozatok benyújtásával történik. Az ingyenes étkezésre jogosító határozat (RGYVK) lejáratának időpontját a szülőnek kötelessége figyelni! Amennyiben nem gondoskodik a kedvezmény folyamatosságáról, a gyermek étkeztetése fizetőssé válik. Ha a gyermek ingyenesen étkezik, akkor is kell a lemondást jelezni!!!

Lemondásokat jelezni Darázsné János Gabriellánál lehet az alábbiak szerint:

  • másnapra történő lemondás: előző nap 10:00-ig,
  • egyéb esetben csak a jelzés időpontjától számított második naptól tudjuk figyelembe venni a lemondást.

Elérhetőségek:             telefon 30/870-93-18              e-mail etkezes@gyomro.hu

Minden hónapban az aktuális havi étkezést kell befizetni, a lemondott étkezés jóváírása a következő hónapban történik.

A KÉSŐN, VAGY EGYÁLTALÁN NEM JELZETT LEMONDÁSSAL JÁRÓ ANYAGI FELELŐSSÉG KIZÁRÓLAG A SZÜLŐT TERHELI!

Gyömrő, 2019. augusztus 15.

Gyömrői Polgármesteri Hivatal pénzügyi iroda

Kapcsolódó bejegyzések

Címkék

Oszd meg ezt!