Évek óta színesíti a felső tagozatos gyerek iskolai életét a Ciklus show és Férfi Küldetés elnevezésű program.

Az esemény központi gondolata: a serdülő fiúk és lányok önképét és életérzését nagymértékben meghatározza, milyennek tapasztalják meg és értékelik a testüket, milyen üzeneteket hallanak a testükkel, és így saját magukkal kapcsolatban. Emellett az életkornak megfelelően a nemi működéssel is megismerkednek. 

A célcsoport: 6 évfolyamos tanulók, aki külön fiúk és lányok számára szervezett csoportokban, a témához értő szakemberek által tartott, drámapedagógiai elemekkel színesített, élményekben gazdag, és témában nagyon tartalmas programon vehetnek részt. A tanulók számára ez a forma kötetlen, feszültségmentes, nagyon sokat kapnak személyiségük megismeréséhez is.

A program önköltséges, amihez a Monori Tankerület rendszeres támogatást biztosít. További információ:

A program | MFM-Projekt® (mfm-projekt.hu)

Csengetési rend