Étkezési tájékoztató

2020 aug 19, szerző:

Letölthető tájékoztatók:     TÁJÉKOZTATÓ-átutalás  Jelentkezési időpontok Jelentkezési lap 2020

Tájékoztatjuk Önöket a 2020/2021-es tanév iskolai étkeztetés rendjéről:

A térítési díj fizetésére kétféle lehetőséget biztosítunk:

• készpénzes fizetés (Polgármesteri Hivatalban, előre meghirdetett időpontban)
  • átutalás (legkésőbb a pótbefizetés napjáig)

Kérjük, hogy figyeljék a www.gyomro.hu honlapot vagy az iskolák hirdetményeit és tartsák be pontosan az ott megjelenő időpontokat! Ha a pótnapon sem történik befizetés, az érintett szülő felszólítást kap, és a gyermek a következő hónaptól csak akkor étkezhet, ha a hátralékot rendezi!

Az étkezési kedvezményre való jogosultság igazolása a határozatok benyújtásával történik. Az ingyenes étkezésre jogosító határozat (RGYVK) lejáratának időpontját a szülőnek kötelessége figyelni! Amennyiben nem gondoskodik a kedvezmény folyamatosságáról, a gyermek étkeztetése fizetőssé válik. Ha a gyermek ingyenesen étkezik, akkor is kell a lemondást jelezni!!!

Lemondásokat jelezni Darázsné János Gabriellánál lehet az alábbiak szerint:

• másnapra történő lemondás: előző nap 10:00-ig,
  • egyéb esetben csak a jelzés időpontjától számított második naptól tudjuk figyelembe venni a lemondást.

Elérhetőségek:    telefon 30/870-93-18      e-mail etkezes@gyomro.hu

Minden hónapban az aktuális havi étkezést kell befizetni, a lemondott étkezés jóváírása a következő hónapban történik.

A KÉSŐN, VAGY EGYÁLTALÁN NEM JELZETT LEMONDÁSSAL JÁRÓ ANYAGI FELELŐSSÉG KIZÁRÓLAG A SZÜLŐT TERHELI!

Gyömrő, 2020. augusztus 11.                                   Gyömrői Polgármesteri Hivatal pénzügyi iroda