Jótettek napja

Pályázat

Bóbita Óvoda- Weöres Sándor Általános Iskola

Történetíró verseny pályázatot hirdetünk, melyben megtörtént esetek, jótettek , jó cselekedetek leírását várjuk.

A díjazott pályaművekből rajzos Családi napló címmel könyvet állítunk össze.

A verseny célja, hogy elmeséljük napjaink  jó tetteit  és  közelebb hozzuk egymáshoz a  családot, óvodát, iskolát és megszerettessük  az olvasást, írást.

A verseny felépítése:  egy oldalban/A/4-es méretben / kell elmesélni a megtörtént eseményt, jó tettet. Írhatja a tanuló, segíthet benne a család –szülő, nagyszülő.

Géppel írva kérjük beadni és egy másik oldalon lehet még hozzá illusztrációt készíteni.

Az osztályfőnöknek egy lezárt borítékban kérjük  behozni a pályaművet, melyen szerepelnie kell:

Név:                                                               Osztály:

Szülő neve:                                                                          Telefonszám:

Díjazás: Értékes jutalomban részesül az első tíz helyezett pályamű.

Beadási határidő : 2013. november 5.

A díjazottakat kiértesítjük és ünnepélyes keretek között kerül sor a  díjátadásra  2013. november 18-án a Hankó István Művészeti Központban .Ezen az esten egy színházi előadás is bemutatásra kerül.