Weöres Sándor Általános Iskola és AMI

Alapfokú Művészeti iskola

Rólunk

Művészeti Iskolánk már több évtizede folytat alapfokú művészeti képzést két művészeti ágban, melyek a Klasszikus zenei egyéni hangszeres illetve a táncművészet-Néptánc. Személyre szabott programok alapján 12 évfolyamon, nagy hangsúlyt fektetve a képességfejlesztésre, tehetséggondozásra. Intézményünk kimagasló szakmai munkáját dicsérik tanulóink verseny és felvételi eredményei. Növendékeink rendszeres fellépői nívós rendezvényeken, fesztiválokon. A Művészeti Iskola egyre szélesebb tanszak kínálattal, gazdag programstruktúrával és kiemelt kurzusokkal várja az új jelentkezőket. Növendékeinkkel és művésztanárainkkal minden évben számos koncertet és rendezvényyt tartunk. A központi épület mellet a város általános iskoláival együttműködve négy kihelyezett tagozatot is működtetünk, hogy a gyömrői gyerekek művészeti  nevelésének feladatellátását biztosíthassuk.

NYÁRI ÜGYELET

–  2021. június 30.

–  2021. július 14.

–  2021. augusztus 11.

–  2021. augusztus 18.

-tel.: +36 30 210-6859;+36 30 322-7949

Aktuális híreink

PÓTFELVÉTELI 2021-2022 TANÉVRE

2021. augusztus 26. – 16-18 óra

Szeretettel várjuk a jelentkezőket a következő tanszakokra:

– szolfézs

– zeneóvoda

– cselló

– hegedű

– néptánc

– néptánc felnőtteknek

További információ: weores.muveszeti.iskola@gmail.com

Tavaszi Online koncert – 2021

Szeretettel meghívunk mindenkit a Tavaszi online koncertre, amit az Alapfokú Művészeti Iskolás növendékek készítettek nagy szeretettel.