Weöres Sándor Általános Iskola és AMI

Alapfokú Művészeti iskola

Rólunk

Művészeti Iskolánk már több évtizede folytat alapfokú művészeti képzést két művészeti ágban, melyek a Klasszikus zenei egyéni hangszeres illetve a táncművészet-Néptánc. Személyre szabott programok alapján 12 évfolyamon, nagy hangsúlyt fektetve a képességfejlesztésre, tehetséggondozásra. Intézményünk kimagasló szakmai munkáját dicsérik tanulóink verseny és felvételi eredményei. Növendékeink rendszeres fellépői nívós rendezvényeken, fesztiválokon. A Művészeti Iskola egyre szélesebb tanszak kínálattal, gazdag programstruktúrával és kiemelt kurzusokkal várja az új jelentkezőket. Növendékeinkkel és művésztanárainkkal minden évben számos koncertet és rendezvényyt tartunk. A központi épület mellet a város általános iskoláival együttműködve négy kihelyezett tagozatot is működtetünk, hogy a gyömrői gyerekek művészeti  nevelésének feladatellátását biztosíthassuk.

Aktuális híreink