BUDAPEST PROJEKTNAP

Október 26-án iskolánk felső tagozatos diákjai a Budapest tematikus projektnap keretein belül izgalmas és élményekben gazdag tanulmányi kiránduláson vettek részt.

Az 5. évfolyamos tanulók a Mezőgazdasági Múzeumba, míg a 6. évfolyamosok a Közlekedési Múzeumba tettek látogatást. A 7. évfolyamos tanulóink a Vígszínházban jártak, ahol ezúttal nem egy előadást tekintettek meg, hanem a kulisszák mögötti színházi élettel és a háttérben zajló érdekes munkákkal, feladatokkal ismerkedhettek meg. Végül, de nem utolsó sorban 8. évfolyamos tanulóink a Fiumei Sírkert tematikus sétáin vettek részt, ahol íróink, költőink és valaha volt olimpikonjaink életével kapcsolatos érdekes történetek megismerésével lettek gazdagabbak.