FELSŐ TAGOZAT

Pedagógusok névsora,elérhetősége

A pedagógusok elérhetősége: a kréta e-ügyintézés üzenetek funkció vagy az itt található e-mail cím: fogadóóra
Antalné Csorba Katalin antalne.csorba@weoresiskola.com Hétfő
Bakos Albert bakos.albert@weoresiskola.com Csütörtök
Baranyai Anna baranyai.anna@weoresiskola.com Péntek
Grábics Orsolya grabics.orsolya@weoresiskola.com Péntek
Hajdú Zoltánné hajdune.agnes@weoresiskola.com Szerda
Hámori- Fegyverneki Kornélia fegyverneky.kornelia@weoresiskola.com Csütörtök
Hámoriné Kasza Eszter hamorine.eszter@weoresiskola.com Péntek
Hartai László hartai.laszlo@weoresiskola.com Csütörtök
Jelencsics Diána jelencsics.diana@weoresiskola.com Hétfő
Kissné Szendrő Mónika kissne.szendro.monika@weoresiskola.com Hétfő
Kiss Tamásné Nagy Mariann knagy.mariann@weoresiskola.com Kedd
Klima Eszter klima.eszter@weoresiskola.com Hétfő
Kohári Erzsébet kohari.erzsebet@weoresiskola.com Csütörtök
Kovácsné Nagy Gabriella mnagy.gabriella@weoresiskola.com Szerda
Kajli Edit kajli.edit@weoresiskola.com Péntek
Merkoszkiné Vígvári Andrea mvigvary.andrea@weoresiskola.com Kedd
Mohás Dóra mohas.dora@weoresiskola.com Csütörtök
Oláh Marianna olah.marianna@weoresiskola.com Szerda
Pap Éva pap.eva@weoresiskola.com Hétfő
Pongor Annamária pongor.annamaria@weoresiskola.com Csütörtök
Reichertné Kertész Csilla kertesz.csilla@weoresiskola.com Kedd
Rozgonyi Tímea prozgonyi.timea@weoresiskola.com Péntek
Soós Judit soos.judit@weoresiskola.com Csütörtök
Spaitsné Rónaszéki Mária spaitsne.ronaszeki.maria@weoresiskola.com Kedd
Szatvári-Varga Katalin szatvari.katalin@weoresiskola.com Szerda
Szimet  Éva szimet.eva@weoresiskola.com Péntek
Tamás Krisztián krisztian.tamas@weoresiskola.com Csütörtök
Török Sándor torok.sandor@weoresiskola.com Szerda
Tronkos Orsolya tronkos.orsolya@weoresiskola.com Kedd
Turczi József turczi.jozsef@weoresiskola.com Péntek
Turócziné Újvári Anna turoczine.anna@weoresiskola.com Hétfő
Tusorné Fekete Éva tusor.eva@weoresiskola.com Hétfő
Velkei Éva velkei.eva@weoresiskola.com Hétfő
Viskovits Renáta a tanévben nem aktív
Kis-Szótér Andrea kis.szoterandrea@weoresiskola.com Hétfő
Kotva Gabriella kotva.gabriella,,@weoresiskola.com Hétfő
Kovács Dóra kovacs.dora@weoresesiskola.com
Káposztássyné Vadász Anna kvadasz.anna@weoresiskola.com

 

A Központi épület telefonszáma: 06-29-330-135 (Titkárság). Fogadóóra időpontját előzetes telefonos egyeztetés után az aktuális órarend függvényében tudják megbeszélni az adott pedagógussal.