FELSŐ TAGOZAT

Pedagógusok névsora, elérhetősége
2021/2022. I.félév

A pedagógusok elérhetősége: a kréta e-ügyintézés üzenetek funkció vagy az itt található e-mail cím: fogadóóra
Antalné Csorba Katalin antalne.csorba@weoresiskola.com hétfő 3. óra
Bakos Albert bakos.albert@weoresiskola.com csütörtök  5. óra
Baranyai Anna baranyai.anna@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Gál Marcell galmarcell@weoresiskola.com szerda 3. óra
Grábics Orsolya grabics.orsolya@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Hajdú Zoltánné hajdune.agnes@weoresiskola.com csütörtök  6. óra
Hámoriné Kasza Eszter hamorine.eszter@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Hartai László hartai.laszlo@weoresiskola.com hétfő 5.óra
Jelencsics Diána jelencsics.diana@weoresiskola.com hétfő 4.óra
Kajli Edit kajli.edit@weoresiskola.com péntek 3. óra
Kissné Szendrő Mónika kissne.szendro.monika@weoresiskola.com péntek 4.óra
Kiss Szilárd kissszilard@weoresiskola.com hétfő 2.óra
Kiss Tamásné Nagy Mariann knagy.mariann@weoresiskola.com kedd 2. óra
Klima Eszter klima.eszter@weoresiskola.com péntek 3. óra
Márton Nagy Gabriella mnagy.gabriella@weoresiskola.com péntek 3. óra
Merkoszkiné Vígvári Andrea mvigvary.andrea@weoresiskola.com hétfő 5. óra
Mohás Dóra mohas.dora@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Oláh Marianna olah.marianna@weoresiskola.com szerda délután
Pap Éva pap.eva@weoresiskola.com szerda 6. óra
Pongor Annamária pongor.annamaria@weoresiskola.com kedd 4. óra
Reichertné Kertész Csilla kertesz.csilla@weoresiskola.com kedd 3. óra
Rozgonyi Tímea prozgonyi.timea@weoresiskola.com szerda 1. óra
Soós Judit soos.judit@weoresiskola.com csütörtök délután
Spaitsné Rónaszéki Mária spaitsne.ronaszeki.maria@weoresiskola.com kedd délután
Szatvári-Varga Katalin szatvari.katalin@weoresiskola.com kedd 2. óra
Szimet  Éva szimet.eva@weoresiskola.com kedd 5. óra
Tamás Krisztián krisztian.tamas@weoresiskola.com hétfő 5. óra
Török Sándor torok.sandor@weoresiskola.com kedd 4.óra
Tronkos Orsolya tronkos.orsolya@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Turczi József turczi.jozsef@weoresiskola.com csütörtök 4.óra
Turócziné Újvári Anna turoczine.anna@weoresiskola.com hétfő 4. óra
Tusorné Fekete Éva tusor.eva@weoresiskola.com hétfő 6. óra
Velkei Éva velkei.eva@weoresiskola.com kedd 3. óra
Kis-Szótér Andrea kis.szoterandrea@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Kotva Gabriella kotva.gabriella@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Tápai Attiláné tapaiattilane@weoresiskola.com megbeszélés alapján
Kovács Dóra kovacs.dora@weoresesiskola.com megbeszélés alapján
Káposztássyné Vadász Anna kvanna.pszich.weores@gmail.com iskolapszichológus menüponton a részletek

A Központi épület telefonszáma: 06-29-330-135 (Titkárság). Fogadóóra időpontját előzetes telefonos egyeztetés után az aktuális órarend függvényében tudják megbeszélni az adott pedagógussal.