ERZSÉBET UTCAI EGYSÉG

Pedagógusok névsora
2022/2023. I.félév

A pedagógusok elérhetősége: a kréta
e-ügyintézés üzenetek funkció
1 c

Osztályfőnök: Tar Nóra pedagógus 

nora.tar@weoresiskola.com

Napközi: Béki Bernadett pedagógia asszisztens

beki.bernadett@weoresiskola.com

1 d

Osztályfönök : Bod Laura pedagógus 

bod.laura@weoresiskola.com

Napközi: Szilágyi Melinda pedagógus

szilagyi.melinda@weoresiskola.com

1 e

Osztályfőnök: Juhos Ágnes pedagógus

juhos.agnes@weoresiskola.com

Napközi: Kotva Gabirella pedagógia asszisztens

kotva.gabriella@weoresiskola.com

2 c

Osztályfőnök: Szótér Tímea pedagógus 

timea.szoter@weoresiskola.com

Napközi: Varga Nikoletta pedagógiai asszisztens

varga.nikoletta@weoresiskola.com

2 d

Osztályfőnök: Tóth Józsefné Kinga pedagógus 

tothne.kinga@weoresiskola.com

Napközi: Sándor Andrea pedagógus

2 e 

Osztályfőnök: Hernyik Andrea pedagógus

hernyik.andrea@weoresiskola.com

Napközi: Szabó Rebeka pedagógiai asszisztens

szabo.rebeka@weoresiskola.com

3 c

Osztályfőnök: Szabóné Fejes Andrea pedagógus

fejes.andrea@weoresiskola.com

Napközi: Krisan Andrea pedagógus

krisan.andrea@weoresiskola.com

3 d

Osztályfőnök: Ruskó Róbertné (Rozika) pedagógus

rusko.rozika@weoresiskola.com

Napközi : Dőrr- Bodola Izabella gyógypedagógiai asszisztens

dorrbodola.izabella@weoresiskola.com

4 c

Osztályfőnök: Árvai Orsolya pedagógus

arvay.orsolya@weoresiskola.com

4 d

Osztályfőnök: Kissné Barta Tímea

timea.kissne.bartha@weoresiskola.com

Napközi: Lóczi Zsuzsa tanító

Testnevelés

Ének-zene

Fejlesztés

Striczki Regina (testnevelés)  striczki.regina@weoresiskola.com

Buda
Sára (ének) buda.sara@weoresiskola.com

Zala-Bérces Korinna (fejlesztés) zala.b.kornelia@weoresiskola.com

Jelencsics Diana (fejlesztés) jelencsics.diana@weoresiskola.com

 

A Erzsébet utcai egység telefonszáma: 06-29-330-043. Fogadóóra időpontját előzetes telefonos egyeztetés után az aktuális órarend függvényében tudják megbeszélni az adott pedagógussal.