SZEPTEMBERI SPORTHÍREK

1. szeptember 11- én egy látványos Kung- Fu bemutatót nézhettek meg iskolánk tanulói. A bemutató rövid betekintést nyújtott e keleti harcművészetbe. Láthattunk egy igazán látványos sárkánytáncot, majd fegyveres és szabadkezes gyakorlatokat is. A rövid bemutató nagyon hatásos és érdekes volt, nagyon felkeltette a diákjaink érdeklődését.
  2. 09. 27. a Magyar Diáksport Napja. Ezen a napon rendhagyó foglalkozásokkal töltöttük el a délelőtti tanórákat, és hívtuk fel a figyelmet a testnevelés és sport egészségmegőrzésben betöltött kiemelten fontos szerepére.

A délelőtt folyamán egy átmozgató váltófutást szerveztünk a Tófürdő körüli sétányon, melyen évfolyamonként vettek részt diákjaink.

A váltófutás után a sportcsarnokban egy interaktív harcművészeti bemutatón vettek részt a gyerekek, melyet a Lozsi Ákos által vezetett Kaeshi Waza Harcművészeti Egyesület tartott.

Idén is egy nagyon tartalmas és érdekes rendezvénnyel ünnepeltük a Magyar Diáksport Napját.