Advent

A 2021-es év utolsó iskolagyűlése

Spaitsné Rónaszéki Mária igazgató asszony adventi gondoltaival és jókívánságaival, valamint Oláh Marianna igazgatóhelyettes karácsonyi gondolataival lezajlott a 2021-es év utolsó iskolagyűlése.

4.gyertya

Hétfő reggel a 4. c osztály köszöntötte az iskolát, és gyújtotta meg az adventi koszorú 4. gyertyáját, s közben Louis Armstrong What a wonderful world dalfeldolgozását énekelték.

3. gyertya

December 13-án az 5. c osztály tanuló adtak műsort, és gyújtották meg az iskolai adventi koszorú harmadik gyertyáját.

2.gyertya

December 6-án az 5. b osztály műsorával egybekötve meggyújtottuk az iskola adventi koszorújának második gyertyáját.

1.gyertya

Hétfőn reggel az első óra előtt az intézmény aulájában a 4. b osztály műsorával egybekötve meggyújtottuk az első adventi gyertyát az iskola koszorúján, megkezdve ezzel az advent időszakot.