Kedves Alsós Szülők, Alsós Gyerekek!

Az iskola nevelő testülete által kialakított digitális távoktatási rendszerben a család a következő útvonalat tudja követni:

  1. A gyermek minden nap egy elektronikus űrlapot kap a szülő által megadott e-mail címre az adott napi órarendnek megfelelően a megoldandó feladatairól az osztályfőnöktől.
  2. A leírtaknak megfelelően végezze el a tanuló a feladatokat szülői segítséggel!
  3. A tevékenységek elvégzése után az elektronikus űrlapon pipával kell jelezni a feladatok végrehajtását, majd lezárásképpen a küldés gombra kattintani! Ekkor elvégzett a feladat. Ez alapján kap az intézmény visszajelzést arra vonatkozóan, hogy a gyermek a napi feladatait teljesítette. A visszajelzést folyamatosan nyomon követjük. Abban az esetben, ha nem érkezik visszajelzés, az osztályfőnök a krétán keresztül értesíti a szülőt.
  4. A napi feladatok elvégzése nagyon fontos, mert minden héten sor kerül majd az elsajátított tananyag visszamérésére az osztályfőnök által megadott formában. Ez alapján fogjuk tudni majd a gyerekek tevékenységét értékelni.

Kérdés esetén az osztályfőnöknek jelezhetnek.

Feltétlenül számítunk az Önök együttműködésére! Köszönjük!

 

Spaitsné Rónaszéki Mária                                                               alsós nevelői közösség

igazgató