DÖK NAP

Idén is megrendezésre került a várva –várt Dök nap. Ezen a napon ügyességi, logikai játékos vetélkedők keretében az osztályok tanulói megmérkőzhettek. Volt karikás ügyességi pálya, sorverseny, célbadobás, kidobó. Pihenőidőben frissítőt kaptak a gyerekek, közben zene zengte be az iskolánk udvarát. Lehetőség volt tetoválásra A tanító nénik szorgalmasan könyvelték a megszerzett pontokat, igyekeztek mindent jegyezni, ami nem is volt olyan egyszerű feladat ebben a színes forgatagban. Minden osztály ajándékban részesült, a legtöbb pontot szerzett osztály „aranyéremmel” lett gazdagabb. Gratulálunk az 1.A osztálynak, idén ők lettek a bajnokok 🙂  A DÖK nap elérte a célját, tanítók, asszisztensek  és a diákok is kellemesen elfáradtak, s egy szép emlékezetes nap keretében búcsúztatták el a tanévet. Jöhet a megérdemelt VAKÁCIÓ!

Eseménynaptár

Csengetési rend