MÁJUS-JÚNIUS HAVI EBÉDBEFIZETÉS

KÉSZPÉNZES befizetés júniusban a következő időpontokban lehetésges:

2022. június 8-án /hétfő/ 8 – 12-ig és 13 – 16 óráig Polgármesteri Hivatal Új épületének pénztárában (I. emelet)

Pótbefizetés: 2022. június  13. /szerda/ 8 – 12-ig és 13 – 16 óráig Polgármesteri Hivatal Új épületének pénztárában (I. emelet)

ÁTUTALÁS: Legkésőbb június 13-ig Kérjük Önöket, tartsák be a határidőket!!!

TÁJÉKOZTATÓ

Az iskolai étkezés térítési díját átutalással is lehet rendezni. Az adott hónap befizetési összegét a napközis nevelők küldik el a szülők részére.

Az átutalás összege a készpénzes pótbefizetés napjáig kell beérkezzen, kizárólag addig a napig fogadjuk el!

A kedvezményezett neve: GYÖMRŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

A kedvezményezett számlaszáma: 11742197-15392017-02130000

Az átutalás közleményében kötelező feltüntetni:

1. a gyermek neve
  2. az iskola rövidítése (pl:WSÁI – Weöres Sándor Ált. Isk., FIÁI – Fekete István Ált. Isk., RFÁI – II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.)
  3. az osztály (pl: 3/c, 2/a, 5. o.)

A nem megfelelően indított utalás minden esetben visszautalásra kerül a fizető fél számlájára!

Az átutalással rendezett térítési díjak befizetéséről szóló számlákat a gyermekek iskolájában a napközis nevelőktől lehet átvenni.

Aktuális információkat a következő helyen találnak:

• gyomro.hu
  • iskolák honlapja