Étkezéssel Kapcsolatos Tájékoztató

Tájékoztatjuk Önöket a 2016/2017-es tanév iskolai étkeztetés rendjéről:

A térítési díj fizetésére kétféle lehetőséget biztosítunk:

Kérjük, hogy figyeljék a www.gyomro.hu honlapot vagy az iskolák hirdetményeit és tartsák be pontosan az ott megjelenő időpontokat! Ha a pótnapon sem történik befizetés, az érintett szülő felszólítást kap, és a gyermek a következő hónaptól csak akkor étkezhet, ha a hátralékot rendezi!

Az étkezési kedvezményre való jogosultság igazolása a határozatok benyújtásával történik. Az ingyenes étkezésre jogosító határozat (RGYVK) lejáratának időpontját a szülőnek kötelessége figyelni! Amennyiben nem gondoskodik a kedvezmény folyamatosságáról, a gyermek étkeztetése fizetőssé válik.

Ha a gyermek ingyenesen étkezik, akkor is kell a lemondást jelezni!!!

Lemondásokat Darázsné János Gabriellánál lehet jelezni az alábbiak szerint:

• → másnapra történő lemondás: előző nap 10:00-ig,
  • → egyéb esetben csak a jelzés időpontjától számított második naptól tudjuk figyelembe venni a lemondást.

A visszajelentés is ugyanígy működik, vagyis mindig csak jelzés után tudunk újból ebédet rendelni.

Elérhetőségek: telefon 30/870-93-18,  e-mail etkezes@gyomro.hu

Minden hónapban az adott havi étkezést kell befizetni, a lemondott étkezés jóváírása a következő hónapban történik.

A KÉSŐN, VAGY EGYÁLTALÁN NEM JELZETT LEMONDÁSSAL JÁRÓ ANYAGI FELELŐSSÉG KIZÁRÓLAG A SZÜLŐT TERHELI!

Gyömrő, 2016. augusztus 4. Gyömrői Polgármesteri Hivatal pénzügyi iroda