Iskolánk diákjai is részt vettek az újraéledt IFI Ész-Ász Kupán március 22-én a Hankó István Művészeti Központban. Két csapattal képviseltettük magunkat a játékos műveltségi vetélkedőn:  Dezső Kamilla, Papp Brigitta, Papp Lilla és Szatvári Áron 8.a és 8.b osztályos tanulókból álló ÁSZ ESZEK csapata a 3. helyezést hozta el. A nagyon szoros küzdelemben, ahol csak egy-egy pont döntött a helyezésekről a 8. d osztály képviseletében: Jancsár Zsombor, Sági Botond, Szepesi Dani és Szepesi Marcell, iskolánk HONFITÁRSAK nevű csapata a hatodik helyen zárta a versenyt! A szórakoztató, jó hangulatú vetélkedőn mindenki jól érezte magát. Büszkék vagyunk diákjainkra! Gratulálunk nekik és minden nyertesnek! Köszönjük a szervezést a Hajnal Egyesület Gyömrőért / HEGYnek, és a kísérő, felkészítő tanárok munkáját! 

 

 

Eseménynaptár

Csengetési rend