NÁLUNK JÁRT A MIKULÁS!

December 6-án mindenki nagy meglepetésére iskolánkba is ellátogatott a Mikulás. Erre az alkalomra arra kértük az iskola tanulót és dolgozóit, hogy vegyenek fel Mikulás sapkát, rénszarvas hajpántot, krampusz jelmezt vagy ünnepi pulóvert, amit nagy örömünkre sokan meg is tettek. 🙂 A Mikulás természetesen nem üres puttonnyal érkezett, minden osztálynak készült néhány jó szóval és megfogadandó hasznos tanács mellett valamilyen meglepetéssel, édességgel teli csomaggal. Az óraközi szünetekben a Mikulásnak pihenésre volt szüksége, így a gyerekek addig ünnepi hangulatú zenére táncolhattak, énekelhettek. Mindenki nagyon jól érezte magát és legalább ugyanilyen izgalommal és jó hangulatban várjuk vissza jövőre is!