„Nagy öröm számunkra, hogy ismét megrendezhettük a Néptánc Gálát Gyömrőn 2024. május 9-én, melyen az összes művészeti iskolás csoport és a Búzavirág néptánccsoport bemutathatta legújabb produkcióját. A néptáncosok és a zenészek a magyar népi kultúránk gyökereihez visszanyúlva, a tánc örömét megjelenítve vidám és tartalmas estét varázsoltak a teltházas Hankó István Művészeti Központba.

Ezúton is köszönjük a felkészítő tanárok munkáját, a zenészek muzsikáját, a táncosok szorgalmas gyakorlását, a szülők és más segítők támogatását, a művészeti iskola dolgozóinak segítségét! Köszönetet mondunk Kurátor Jutka néninek a gyermekeknek sütött pogácsáért! Köszönjük a Hankó István Művészeti Központnak a helyszín biztosítását, a Signal TV-nek a videofelvételt.
Felkészítő tanárok: Greguss Gergő, Kis Demeter Erika, Kis István
A talpalávalót húzták: Pertis Katica és barátai, Dezső Alfréd, Kis István.”

 

Eseménynaptár

Csengetési rend