2021.10.04-én iskolánkban az állatok világnapját ünnepeltük. Ezen a napon iskolánk felsős tagozatos pedagógusai tartalmas programmal tarkították az oktatást. Három helyszínen forgó színpad szerűen ismerkedhettek meg a gyerekek különböző területen dolgozó állatokkal. Vendégül láttuk a monori Junior lovarda lovasedzőit (Szigeti Cintiát, férjét és Csanád nevű lovukat), a budapesti  Csobogó-17 Szabadidősport és Természetbarát Egyesületet, és három terápiás kutyájukat. A budapesti Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ Gazdasági Szervek Kutyavezető-kiképző és Állatfelügyeleti Főosztályának jóvoltából a diákok a rendőrségen dolgozó őrző-védő, járőr és kereső rendőrkutyák és trénereik munkájába nyertek bepillantást egy profi bemutató által. A tanulók nagyon élvezték! Köszönjük valamennyiük munkáját. A tartalmas napról, jó hangulatról beszéljenek a képek.

 

 

 

 

 

 

 

2021.10.04-én iskolánkban az állatok világnapját ünnepeltük. Ezen a napon iskolánk felsős tagozatos pedagógusai tartalmas programmal tarkították az oktatást. Három helyszínen forgó színpad szerűen ismerkedhettek meg a gyerekek különböző területen dolgozó állatokkal. Vendégül láttuk a monori Junior lovarda lovasedzőit (Szigeti Cintiát, férjét és Csanád nevű lovukat), a budapesti  Csobogó-17 Szabadidősport és Természetbarát Egyesületet, és három terápiás kutyájukat. A budapesti Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ Gazdasági Szervek Kutyavezető-kiképző és Állatfelügyeleti Főosztályának jóvoltából a diákok a rendőrségen dolgozó őrző-védő, járőr és kereső rendőrkutyák és trénereik munkájába nyertek bepillantást egy profi bemutató által. A tanulók nagyon élvezték! Köszönjük valamennyiük munkáját. A tartalmas napról, jó hangulatról beszéljenek a képek.

 

 

 

 

Eseménynaptár

Csengetési rend