Tisztelt Szülő!

Intézményünkben 25 pedagógus csatlakozott a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete és a
Pedagógusok Szakszervezete által meghirdetett sztrájkhoz.
A 25 pedagógusból 2023.01.26-án 2 fő jelezte a sztrájkban való részvételét.
Január 26. tanítási nap ezen a napon a tanulók oktatáshoz való jogát intézményünk biztosítja.
órát, ki tartja meg. Kérem, tekintsék meg! A tanulók napirendje a megszokott keretek között zajlik. Az aznapi mulasztást a házirendben
2023.01.24. Spaitsné Rónaszéki Mária intézményvezető

Intézményünkben 22 pedagógus csatlakozott a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete és a Pedagógusok Szakszervezete által meghirdetett sztrájkhoz.
A 22 pedagógusból 2023.01.23-án 1 fő jelezte sztrájkban való részvételét.
Január 23. tanítási nap ezen a napon a tanulók oktatáshoz való jogát intézményünk biztosítja. A tanulók napirendje a megszokott keretek között zajlik. Az aznapi mulasztást a házirendben
2023.01.19. Spaitsné Rónaszéki Mária intézményvezető

Intézményünkben 24 pedagógus csatlakozott a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete és a Pedagógusok Szakszervezete által meghirdetett sztrájkhoz. A 22 pedagógusból 2023.01.24-én 18 fő jelezte a sztrájkban való részvételét.
Január 24. tanítási nap ezen a napon a tanulók oktatáshoz való jogát intézményünk biztosítja.
A szülők, tanulók a KRÉTA tanórai felületére belépve hétfőn délután láthatják, hogy mely tanítási órát, ki tartja meg. Kérem, tekintsék meg!
2023.01.21. Spaitsné Rónaszéki intézményvezető

Tisztelt Szülő!

Intézményünkben 25 pedagógus csatlakozott a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete és a Pedagógusok Szakszervezete által meghirdetett sztrájkhoz.
25 pedagógusból 2023.01.25-én
3 fő jelezte a sztrájkban való részvételét.
Január 25. tanítási nap ezen a napon a tanulók oktatáshoz való jogát intézményünk biztosítja. A szülők, tanulók a KRÉTA tanórai felületére belépve hétfőn délután láthatják, hogy mely tanítási órát, ki tartja meg.
Kérem, tekintsék meg!

A tanulók napirendje a megszokott keretek között zajlik. Az aznapi mulasztást a házirendben foglaltaknak megfelelően szükséges igazolni.
2023.01.23. Spaitsné Rónaszéki Mária intézményvezető

Csengetési rend