Ebben a tanévben a felső tagozatos tanulók kihívásokon vehettek részt a Kód Hét keretében. A tanórák közötti szünetekben, illetve otthoni feladatok megoldásával lehet a kihívásokat teljesíteni. Szinte mindennap volt kódolással, robotikával kapcsolatos feladat, online számítógépes játék vagy offline kódfejtés. Pénteken izgalmas CodyColor bajnokságon mérhették össze logikai gondolkodásukat tanulóink az aulában és a számítástechnika teremben. A héten elkészült több szuper robot is, ezeket a HighTech teremben is kiállítottuk.

Informatika, digitális kultúra órákon is programozással foglalkoztunk ezen a héten, a kódolás, rejtjelezés előkerült matematika és fizika órákon is.

A legtöbb kihívást teljesítő 18 tanuló tanuló novemberben részt vehet egy mini tanfolyamon, ahol megtervezhet és kinyomtathat egy tárgyat az új 3D-s nyomtatóval.

Eseménynaptár

Csengetési rend