„Száll éneke dagadva,
puhán pihenni tér-„
( Weöres Sándor)

Kedves Kollégák!

Iskolánk, a Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola területi szintű rajzpályázatot hirdet. Szeretettel várjuk tanítványaitok munkáit!

A rajzpályázat mottója a fenti idézet.

A rajzpályázat ábrázolt témája : A magyarországi  természet, és a benne élő állatok.

A pályaművek A/4-es rajzlapra,tetszőleges technikával (grafika,festmény,kombinált technika) készülhetnek. Kérjük, a műveket pasztpartuzva küldjétek!

A kategóriák: 1-2.osztály, 3-4.osztály, 5-6.osztály, 7-8.osztály.

A pályaművek leadási határideje: 2021. november 20.

Kapcsolattartó személy: Rozgonyi Tímea,06-29-330-135, rozgonyi.timea@weoresiskola.com

Kérjük, ezeken az elérhetőségeken jelezzétek előre a részvételi szándékotokat november 2-ig!

Ünnepélyes eredményhirdetés: december 1-jén(szerdán) a Weöres Sándor Szavalóverseny megnyitójához kapcsolva 14 órakor lesz.

Az eredményhirdetés helyszíne: Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Gyömrő, Fő tér 2/B)

Nevezési díj nincs.

Várjuk jelentkezéseteket, eredményes felkészülést kívánunk!

Kajli Edit  (munkaközösség-vezető)

Spaitsné Rónaszéki Mária (intézményvezető)